Kontakt & åbningstider

 

Ung Egedal
Hindbærvangen 224
2765 Smørum
Tlf. 72 59 92 00
Mail: UngEgedal@egekom.dk

Åbningstider, sekretariatet: Mandag-torsdag kl. 08.00-15.00, fredag kl. 08.00-13.00.
Åbningstider for ungehusene finder du på deres egne Facebook-sider, som du kan finde her.

Ung Egedals admininstration følger skolernes feriekalender, men der kan dog foregå aktiviteter i ferierne; fx Summercamps og Musikstarter.

I og uden for åbningstiden kan man også kontakte os via Messenger på Facebook. Det gør du via vores  Facebook-side eller ved at scanne den særlige Messenger-QR-kode herunder:

 

Ledelsen

Thomas N. Feldborg Bruun, Leder af Ung Egedal
Telefonnr. 72 59 92 01, mail: Thomas.Bruun@egekom.dk

Erik Rasmussen, Viceungdomsskoleleder. Fritidsundervisning og ungehuse
Telefonnr. 72 59 92 02, mail: Erik.Rasmussen@egekom.dk

Sekretariat

Stine Svendsen, Sekretær. Løn og fritidsundervisning
Telefonnr. 72 59 92 18, mail: Stine.Svendsen@egekom.dk

Merete B. Nielsen, Sekretær. Økonomi og Stavsnäs
Telefonnr. 72 59 92 21, mail: Merete.Brockner.Nielsen@egekom.dk

Helle Krabbe, Teknisk serviceleder, bygninger mv.
Telefonnr. 72 59 92 11, mail: Helle.Krabbe@egekom.dk

SSP

Troels Birk, SSP-konsulent, Kriminolog
Telefonnr. 72 59 92 09, mail: Troels.Birk@egekom.dk

Eva Kofoed, SSP-konsulent og konfliktmægler
Telefonnr. 72 59 92 29, mail: Eva.Kofoed@egekom.dk

Udvikling og kommunikation

Trine Christensen, Udviklingskonsulent (barsel til feb. 2019)
Telefonnr. 72 59 92 07, mail: Trine.Christensen@egekom.dk eller Facebook: Trine Christensen (Ung Egedal)

Projektværkstedet

Helene Arnfred, Projektrådgiver
Telefonnr. 72 59 92 03, mail: Helene.Arnfred@egekom.dk eller Facebook: Helene Arnfred (Projektværkstedet)

STU Ung Egedal

Jens Frandsen, Afdelingsleder
Telefonnr. 72 59 92 05, mail: Jens.Frandsen@egekom.dk

Egedal 10. klassecenter

Roskildevej 22B, Ølstykke
Mia Ilsøe, Afdelingsleder
Telefonnr. 72 59 85 04, mail: Mia.Ilsoe@egekom.dk

Ungehuse

Sisse Vaabengaard, Tovholder, Ungehuset Smørum
Telefonnr. 72 59 92 15, mail: Sisse.Vaabengaard@egekom.dk

Benjamin Ackermann, Tovholder, Ungehuset Hampen. 

Lars Bugge, Tovholder, Stengårdens Ungehus
Telefonnr. 72 59 92 13, mail: Lars.Bugge@egekom.dk